Wireица за заварување со алуминиум - метални материјали Кина Ванлутонг

Alица за заварување од алуминиум


 • FOB цена опсег: 1000-4000
 • Капацитет на снабдување: повеќе од 5000T
 • Од квантитативната: повеќе од 1T
 • Време на испорака: 3-45 дена
 • Испорака на пристаништето: Кингдао, Шангај, Тијанџин, Нингбо, Шенжен
 • детали за производот

  Тагови производ

  Предмет
  алуминиумска жица
  стандард GB / T 3190-2008 JIS H4040: 2006 JIS H4001: 2006 ASTM B221M: 2006 ASTM B209M: 2006 ISO 209: 2007 (E) EN 573-3: 2003 итн.
  материјал 1A93,1A97,1070A, 1060,1050A, 1035,1200,8A06,4145 
  Големина Дебелина : 0,1-200 mm, или по потреба , или по потребаГолемината може да се прилагоди според потребите на клиентот
  површина мелница, врежана, обложена
  примена Заварување
  извоз во C ХИНА, Монголија, Северна Кореја, Јужна Кореја, Јапонија, Филипини, Виетнам, Лаос, Камбоџа, Мјанмар, Тајланд, Малезија, Брунеи, Сингапур, Индонезија, Непал, Бутан, Бангладеш, Индија, Пакистан, Шри Ланка, Малдиви, Казахстан, Киргистан Стен, Таџикистан, Узбекистан, Туркменистан, Авганистан, Ирак, Иран, Сирија, Јордан, Либан, Израел, Палестина, Саудиска Арабија, Турција, Кипар, Финска, Шведска, Норвешка, Исланд, Фарски Острови, Данска (Дан), Велика Британија, Ирска, Холандија, Белгија, Луксембург, Франција, Монако, Романија, Бугарија, Србија, Македонија, Албанија, Грција, Словенија, Хрватска итн.
  пакет Стандардно извозно пакување кое може да се исплати: дрвени палети со пластична заштита или според барањата на клиентите
  Мандат на цени EXW, FOB, CIF, CFR, CNF, итн.
  Плаќање L / C, T / T, Western Union, итн.
  Сертификати ISO9001 & GS & ROHS & FDA & TUV & ISO & GL & BV, итн.

  Wireица за заварување со алуминиум-1

  Алуминиум-жица-6

  Алуминиум-жица-1


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Интернет разговор!